BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

… Tu teisus - aš naivi …


Dar vienas rytas. Vos pramerkusi akis puolu prie veidrodžio. Juk šiandien eisiu pas Jį. Plaukai būtent šiandien nesuvaldomi -suprantu, kad vėluosiu. Lakstau, nieko nespėju. 

Išsipuošusi pro duris išlekiu kaip vėjas. Vos jis atidaro savo buto duris aš puolu jam ant kaklo ir pabučiuoju. Šypsausi ir tariu: -Kaip pasiilgau Tavęs Zuiki!

Jis mane nužiūri paniekinamu žvilgsniu ir sako: -Į karnavalą išsiruošei? Užeik. Einu aš parūkyt.

Apstulbus įeinu pro duris, atsisėdu ant sofos ir laukiu jo grįžtančio. Grįžo. Idealus kūnas, nuostabiausios akys pasauly, tobuliausias balsas - visa tai ir dar daugiau - MANO.

Jis uždarinėja balkoną.

- Tu šiandien nuostabus ir kaip visada sexualiai susivėlęs, - juokais nusišaipau.

Jis vėl pasižiūri į mane ir prabyla: -Kas tau šiandien darosi?

- Juk aš myliu tave, - atsakau.

- O aš tavęs - nemyliu, - šypsosi jis.

- Nekalbėk taip, - pravirkstu.

- Aš rimtai, tu per lengvai prieinama, tu per daug naivi, - tai sakydamas savo žaliomis akimis ir vieninteliu tokiu pasaulyje žvilgsniu žudė mane. Mintyse rėkiu, plyšta širdis, jaučiu kaip ji pasidaliną į milijardą smulkių dalelių, nieko kito išmekenti nesugebėjau… Pasidaviau,galutinai: - Aš prieinama tik Tau…

-Bet jei visi bus kaip aš? Kas tada?

-Tu vienintelis ir nepakartojamas, - nebetvardau ašarų.

- Noriu aš vienas pabūt šiandien, - taria jis ir atidaro buto duris, tobulos rankos gestu leidžiantis suprasti, kad galiu eiti.

Nutirpsta kojos. Jis dar niekada nebuvo taip manęs pažęminęs. Negi iš ties aš to nusipelniau? Visada dovanojau tik beribę meilę Tau… Ką blogai dariau??
Žengiau žingsnį, antrą… Peržengiau jo buto slenkstį. Vaizdas buvo toks sulėtintas, kad įsidėmėjau kiekvieną plyšelį ant jo. Jokio “iki pasimatymo”, ”ate”, ”nepyk, gal susitiksim ryt, gerai?”… Nieko panašaus neišgirdau. Tyla.. Ir tada trenksmas. Jo buto durys užsidarė. Neskambino,nerašė.

..Šiandien iš jo lūpų išgirdau ne tik tai, kad aš jam nereikalinga, bet dar jis leido suprasti, kad taip manęs niekada ir nemylėjo..

Ir dabar suprantu - taip, aš naivi.

AŠ NAIVI TODĖL, KAD MYLIU TAVE.

Patiko (8)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą